Witamy, cieszymy się że tu trafiliście. Zapewne szukacie fotografa lub kamerzysty, którzy w profesjonalny sposób udokumentują Wasz ślub lub inną imprezę okolicznościową.

          Nasze filmy cechują się świetnej jakości obrazem, zarówno w HD jak i DVD, na co składa się ostrość, filmowa kolorystyka oraz plastyka obrazu. Oferujemy nasze usługi kompleksowo (wideofilmowanie kamerą + fotografię), lub osobno w zależności od Państwa preferencji.

          Zdobyliśmy wykształcenie techniczne lub społeczne, zaś zmysł twórczy wyssaliśmy z mlekiem matki. To, co robimy jest naszą pasją. Jesteśmy filmowo „zboczeni” i wszędzie szukamy natchnienia.

          Tworzymy niskobudżetowe produkcje filmowe. Wasz zachwyt i podziękowania za piękny film dodają nam skrzydeł i stanowią najpotężniejszy zastrzyk sił i zapału do tworzenia kolejnych pięknych produkcji. Bez tego szybko byśmy się wypalili, więc robimy, co możemy, by wyrazy Waszego zadowolenia znów napędzały nas do pracy. Jest dla nas wielkim szczęściem, że to co kochamy i w czym jesteśmy dobrzy, jest równocześnie naszą pracą i przynosi innym radość.

          Działamy perzeważnie na terenie woj. Świętokrzyskiego,  Lubelskiego. Pracowaliśmy w takich miejscach jak: Kielce, Chęciny, Chmielnik, Skarżysko, Bieliny, Jędrzejów, Nowa Słupia, Morawica, Kraków, Józefów, Krasnobród, Tomaszów, Biłgoraj, Zamość, Hrubieszów i ich okolice ale jeśli jesteście Państwo z dalszej części Polski i zainteresowała Was nasza oferta – dojedziemy w każde miejsce :-)