ag-ac130e

Kamera Panasonic AG-AC130. W pełni profesjonalna kamera cyfrowa wyposażona w dwa gniazda kart pamięci umożliwiające nagrywanie na 2 karty równocześnie dzięki czemu nie ma obawy o utracenie materiału w razie awarii karty.  Kamera zapisuje w DV jak i w FullHD. Bardzo ważnym elementem zapewniającym jakość rejestrowanego materiału są nowoczesne matryce, które rejestrują obraz o dużo większej przestrzeni barwnej oraz pozwalają na pracę kamery przy niewielkim oświetleniu mimo to posiadamy lampy oświetleniowe na statywach jak i również lampę zamocowaną na kamerze. Dodatkowo do kamery posiadamy mikrofon dzięki czemu uzyskujemy czystszy dźwięk jak również służy nam do robienia wywiadów wśród gości.

 

Nikon-D7000
 
Zdjęcia ślubne wykonujemy na  sprzęcie firmy Nikon wraz z wysokowydajnymi lampami błyskowymi co z kolei zapewnia realizację ujęć zapewniając najwyższą jakość. Aparat wyposażony jest w dwa gniazda kart pamięci umożliwiający robienie kopi zdjęć na drugiej karcie dzięki czemu nie ma obawy o utracenie materiału w razie awarii karty.
 
 
 
kamizelka-z-ramieniem-stabilizacji-vest-arm-i-carbon-stabilizer
Jaka jest najważniejsza cecha dobrego, dynamicznego ujęcia? Niezależnie czy postawimy to pytanie przed amatorami, pasjonatami, zawodowcami czy recenzentami    w formie widza, zostaniemy uraczeni jedną, spójną odpowiedzią – płynność ruchu. Kadr musi cechować stabilność obrazu (zwłaszcza, że przy jej pomocy koncentrujemy widza na fabule i poszczególnych wątkach, nie rozpraszając jego uwagi rozedrganym obrazem)! W profesjonalnych produkcjach nie ma miejsca na niestabilne ujęcia "z ręki", w których zawsze pojawią się drgania kroków stawianych przez operatora czy drgania rak. W sytuacjach, gdzie nie mamy miejsca na rozkładanie torów jazdy kamerowej, a ujęcie ma cechować dynamika i płynność należy wykorzystać stabilizację typu steadycam, a tę zapewnia Vest Arm I + carbon stabilizer.